Peeters-Govers verkoopt groothandelstak aan Colruyt Group

bron: FoodPro Network
Peeters-Govers, de grootste franchisenemer van Albert Heijn in België, verkoopt zijn groothandelstak Délidis aan Colruyt Group om zich te concentreren op zijn retailactiviteiten.
Solucious, de foodservicetak van de Colruyt, neemt alle aandelen van Délidis over. De groothandel is actief als leverancier van verse producten aan professionele klanten uit de horeca in een groot deel van Vlaanderen. Eigenaar Peeters-Govers zegt dat zijn retailactiviteiten momenteel in een sterke groeifase zitten en daarom wil het bedrijf zich focussen op de kernactiviteiten.
De overname van Délidis past binnen de ambitie van Solucious om verder te groeien binnen de horeca. Colruyt ziet veel groeipotentieel in de b2b-markt. Beide merken blijven naast elkaar bestaan en alle 83 medewerkers blijven werkzaam op de huidige locatie.
Laatste nieuws
-
26 mrt Dekamarkt en Plus stoppen met laagste prijsbeloftes
-
26 mrt 6 tips voor het vertalen van etiketten
-
26 mrt Voedingsindustrie krijgt mogelijkheden voor kortere opleidingstrajecten medewerkers
-
26 mrt Hoe planningssoftware voor voedselproductie zorgt voor consistent succes op 3 fronten
-
26 mrt Supply Chain Management: eerst het gezamenlijke doel, het collectieve gevoel en dán de tool
-
25 mrt Voedselverspilling bij meetings en lunches
-
25 mrt Vandemoortele neemt de Europese margarine- en spreadsdivisie van Bunge over
-
25 mrt DSM-Firmenich, Nutricia en FrieslandCampina vroegen veel octrooien aan
-
25 mrt Boon verlaagt consumentenprijzen structureel met 30%
-
25 mrt Spadel investeert in Something & Nothing
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan