Peeters-Govers verkoopt groothandelstak aan Colruyt Group
bron: FoodPro Network
Peeters-Govers, de grootste franchisenemer van Albert Heijn in België, verkoopt zijn groothandelstak Délidis aan Colruyt Group om zich te concentreren op zijn retailactiviteiten.
Solucious, de foodservicetak van de Colruyt, neemt alle aandelen van Délidis over. De groothandel is actief als leverancier van verse producten aan professionele klanten uit de horeca in een groot deel van Vlaanderen. Eigenaar Peeters-Govers zegt dat zijn retailactiviteiten momenteel in een sterke groeifase zitten en daarom wil het bedrijf zich focussen op de kernactiviteiten.
De overname van Délidis past binnen de ambitie van Solucious om verder te groeien binnen de horeca. Colruyt ziet veel groeipotentieel in de b2b-markt. Beide merken blijven naast elkaar bestaan en alle 83 medewerkers blijven werkzaam op de huidige locatie.
Laatste nieuws
-
07 nov Consumenten geven minder uit aan voeding
-
07 nov Arla investeert 59,4 miljoen in extra productiecapaciteit voor roomkaas
-
07 nov Aptean Food & Beverage ERP versterkt de AGF-industrie
-
07 nov Waardevolle voedingsingrediënten uit koffieprut
-
06 nov Tony's Chocolonely eigenaar nieuwe aandeelhouder Fish Tales
-
06 nov Handboek Nieuwe voedingsmiddelen
-
06 nov Barry Callebaut verwacht lagere verkoop door hoge cacaoprijzen
-
06 nov Acties en prijsverlagingen helpen McDonald's aan omzetgroei
-
06 nov Jumbo roept glutenvrije spaghetti terug
-
06 nov Colruyt wil met Okay City naar 100 stadswinkels
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan