RmoniWeb biedt Bakker Bart structuur en eenheid in hun werkwijze
bron: FoodPro Network
Bakker Bart, al sinds 1977 een begrip in Nederland, heeft een grote stap gezet in het verbeteren van haar hygiëneprocessen. Dankzij de digitale HACCP-registratietool RmoniWeb van Gullimex beschikken de bakkerswinkels nu over realtime inzicht en grip op voedselveiligheid. Dit zorgt niet alleen voor een efficiëntere werkwijze, maar ook voor meer structuur en betrouwbaarheid in alle vestigingen.
Voorheen gebeurde de HACCP-registratie bij Bakker Bart nog volledig op papier, wat tijdrovend en foutgevoelig was. Bovendien leidde het gebrek aan meldingen soms tot vervelende situaties, zoals defecte vriescellen zonder waarschuwing. Met de overstap naar RmoniWeb behoren die risico’s tot het verleden.
Het systeem werkt met digitale registratielijsten en sensoren die automatisch temperatuurgegevens doorgeven. Zodra er afwijkingen zijn, wordt er direct een melding verstuurd zodat medewerkers onmiddellijk kunnen ingrijpen. Ook op het hoofdkantoor is men enthousiast: dankzij persoonlijke dashboards is het eenvoudig om op afstand mee te kijken en audits te ondersteunen.
“Het systeem is heel overzichtelijk en gebruiksvriendelijk. Je navigeert heel gemakkelijk door alle verschillende onderdelen heen. Het biedt ons structuur en eenheid in onze werkwijze en het geeft ons de juiste informatie over onze voedselveiligheid,” aldus Marvin Moehring, Learning and Development Specialist bij Bakker Bart.
Benieuwd hoe Bakker Bart met digitale registratie meer grip kreeg op voedselveiligheid?
Bron: Gullimex - partner FoodPro Network
Laatste nieuws
-
25 jun LFE kiest voor Aptean als partner voor de Business Central SaaS migratie
-
25 jun Schouten Europe neemt Bobeldijk Food Group over
-
25 jun Hoe ziet de voedingsindustrie eruit in Denemarken?
-
25 jun Magnum Ice Cream investeert in Britse ijsfabriek
-
25 jun 7 ingrediënten om groei te stimuleren in uw Food & Beverage bedrijf
-
25 jun Normec Foodcare introduceert de training Leveranciersaudit
-
24 jun Aviko wil frietproductie in Poperinge uitbreiden
-
24 jun Duurzaamheid van koffiecapsules meetbaar gemaakt
-
24 jun Belgische bestedingen aan verse voeding namen toe
-
24 jun Hoe een ERP voor voedselproductie de 6 belangrijkste stappen in de productie van producten vergemakkelijkt
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan