Nieuwe leden directie Mondelēz Benelux
bron: FoodPro Network
Mondelēz International heeft Géraldine Cols benoemd tot Sales Director BeLux en Rika Tiels tot People Director Benelux. Beide oefenen hun nieuwe functie uit vanuit het Benelux hoofdkantoor in Mechelen, waar ze toetreden tot het Benelux Leadership Team.
Géraldine Cols werkte bij LU/Kraft Foods en Orangina Schweppes en is sinds 2011 aan het werk bij Mondelēz International in verschillende verkoopfuncties. In haar nieuwe rol zal ze de commerciële strategie voor merken zoals LU, Côte d’Or, Milka, TUC, Oreo en Philadelphia verder uitbouwen, aan het hoofd te staan van een team van 80 medewerkers.
Rika Tiels komt over van bij AB InBev waar ze gedurende 15 jaar werkte. Binnen Mondelēz International is ze verantwoordelijk voor de People-strategie in de Benelux voor de commerciële kantoren en de productiefaciliteiten.
Laatste nieuws
-
09 feb Ocado schrapt 1000 banen
-
09 feb Royal A-ware doet overname in Spanje
-
09 feb DSM-Firmenich verkoopt diervoedingstak voor 2,2 miljard euro
-
09 feb Minder marktaandeel Edeka
-
09 feb Marktaandeel voor huismerken in Europa neemt iets toe
-
09 feb Wat is het verschil tussen glutenvrij en glutenbevattende granen?
-
06 feb Meer omzet voor Lotus Bakeries
-
06 feb Duitse bedrijven halen Nutri-Score van hun verpakkingen
-
06 feb Barry Callebaut investeert 375 miljoen in Belgische fabrieken
-
06 feb Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan