Verser dan vers met het foodgrade ALIGAL™ gamma van Air Liquide
bron: FoodPro Network
De huidige retailmarkt wordt bepaald door een duidelijke trend: consumenten willen de kwaliteit van vers van het land met zo min mogelijk conserveermiddelen. Voor producenten ligt de uitdaging in het bieden van die houdbaarheid, zonder concessies te doen aan de natuurlijke integriteit.
De oplossing ligt in de atmosfeer van de verpakking. De foodgrade ALIGAL™ gassen voor Modified Atmosphere Packaging (MAP) stellen u in staat om exact de biologische omgeving te creëren die uw product nodig heeft om vers te blijven op een natuurlijke manier.
Waarom toonaangevende producenten kiezen voor ALIGAL™:
-
Verlengde houdbaarheid: Een strategische balans tussen CO2 en N2 vertraagt oxidatie en bederf, waardoor u uw distributiebereik vergroot.
-
Superieure visuele aantrekkingskracht: Behoud de levendige kleuren en stevige texturen die aanzetten tot de cruciale eerste aankoop.
-
Minder voedselverspilling: Een langere verkooptermijn betekent minder voedselafval en betere marges.
-
Clean Label-proof: Vervang chemische additieven door natuurlijke gassen met levensmiddelenkwaliteit om te voldoen aan de moderne etiketteringsnormen.
📍 Ontmoet de MAP-experts op EMPACK 2026
Bent u klaar om de exacte gassamenstelling te vinden die uw specifieke productlijn optimaliseert? Laten we samen naar uw strategie kijken.
-
Waar: Evenementenhal Gorinchem
-
Wanneer: 14–16 april
-
Stand: C29
Lees meer over ons ALIGAL™ assortiment
Bron: Air Liquide - partner FoodPro Network
Laatste nieuws
-
05 jun Mondelez bespaart op advertentiekosten door AI
-
05 jun FrieslandCampina verbetert energie efficiëntie in fabriek
-
05 jun Nestlé komt met maaltijdoplossingen voor airfryers
-
05 jun Hoe ERP-oplossingen helpen bij het aanpakken van de grootste uitdagingen in de vleesindustrie
-
04 jun Barry Callebaut investeert 375 miljoen in Belgische fabrieken
-
04 jun Welke supermarktketens zijn er in Italië?
-
04 jun AI robot kookt bij Rewe
-
04 jun Ruitenberg Ingredients ziet toename in vraag naar hybride producten
-
04 jun Novel food voor Deens gefermenteerd koolzaadproduct
-
04 jun Productontwikkeling in Food
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan