Ook Oerlemans Packaging partner geworden FoodPro Network
bron: foodpro
GENDEREN - Ook Oerlemans Packaging is partner geworden van FoodPro Network.
Op de 7 productielocaties in Nederland worden door Oerlemans Packaging klantspecifieke kunststof flexibele verpakkingen en folies geproduceerd.
De laatste tijd zijn er binnen de Oerlemans Packaging groep grote investeringen gedaan. Zo zijn er naast de grote 3 laags coex-extruders, ook blaasfolie extruders aangeschaft voor 5 en 7 laagse folies. Met 5 laagse folies kan vaak een diktereductie van ca 25% worden behaald ten opzichte van mono en 3-laagse folies. Ook kunnen 5 laagse foliekwaliteiten zoals PE/PA/PE folie gemaakt worden om meer barrière te verkrijgen. Met de 7 laagse folies kunnen folies en verpakkingen geproduceerd worden met een hoogwaardige barrière voor o.a. vlees-, vis en kaasverpakkingen etc. Per 1 mei 2016 maakt Flexpak ook onderdeel uit van de Oerlemans Packaging groep. De specialiteit van Flexpak is o.a.de productie van 8 kleuren laminaat en PP folies.
Oerlemans Packaging produceert een zeer brede range aan flexibele kunststof verpakkingen. Voor iedere verpakkingswens is er een oplossing. Zoals bijvoorbeeld duurzame verpakkingsoplossingen door diktereductie of door de inzet van composteerbare en/of biobased kwaliteiten.
De plastic folies kunnen door onze laatste investering inlijn t/m 8 kleuren en offlijn t/m 10 kleuren bedrukt worden
Laatste nieuws
-
14 sep Delhaize lanceert nieuwe foodservice winkels
-
14 sep FrieslandCampina vergroot productiecapaciteit boterfabriek
-
14 sep Nestlé investeert in Nescafé fabriek
-
11 sep Ingrediënten en expertise voor de ontwikkeling van toekomstgerichte voeding & voedingssupplementen
-
11 sep Tesco wil tien vestigingen openen in Ierland
-
11 sep Beyond Meat introduceert plantaardige ontbijtworstjes in de Verenigde Staten
-
11 sep 7 tips voor betere Food & Beverage inkoopprocedures
-
10 sep Cosun rekent op kwart minder suikerbieten
-
10 sep Meer klanten en meer omzet voor Jumbo
-
10 sep PepsiCo investeert meer dan 200 miljoen euro in chipsfabriek in Veurne
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan