Jumbo: forse autonome groei
bron: foodpro
VEGHEL – Jumbo groeit harder dan de markt. Het supermarktconcern heeft in het eerste halfjaar van 2016 de autonome omzet zien groeien met vier procent. De rest van de markt is volgens onderzoeksbureau GfK goed voor 2,4 procent groei.
In de eerste helft van dit jaar heeft Jumbo tevens 30 supermarkten vernieuwd, heeft het 100 extra Pick Up Points geopend en is gestart met het thuisbezorgen van boodschappen.
Van Eerd over het openen van de 100 extra Pick Up Points: ‘Online boodschappen doen sluit volledig aan bij onze omnichannel-strategie. Het gaat hierbij zowel om het thuisbezorgen van boodschappen bij consumenten als bij bedrijven. Het is de bedoeling deze activiteiten op steeds meer plaatsen aan te bieden.’
‘We zijn druk bezig onze organisatie te optimaliseren en verder te laten groeien. Hierbij focussen we ons op het nóg klantgerichter en slagvaardiger maken van de Jumbo organisatie. Ook de investeringen in onze winkels en het online verkoopkanaal werpen hun vruchten af’, aldus Jumbo topman van Eerd in een reactie op de goede resultaten.
Bron: Jumbo
Laatste nieuws
-
26 jun Cursus Voedselwetgeving
-
26 jun Europese Commissie gaat onderzoek doen naar overname Kellanova door Mars
-
26 jun Vion werkt aan verbetering positie flexwerkers
-
26 jun Carrefour betaalt klanten om te koken
-
26 jun ABN AMRO: 'CSRD zal bedrijven in de voedingsindustrie tot actie dwingen'
-
25 jun Staking bij distributiecentra Albert Heijn heeft geen gevolgen voor bevoorrading
-
25 jun ING verwacht hogere prijzen en veel faillissementen in horeca
-
25 jun McCain wil voor 350 miljoen euro investeren in Franse fabrieken
-
25 jun F&B Visierapport | Digitale en duurzame transformatie
-
24 jun La Lorraine investeert 100 miljoen euro in Amerikaanse fabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan