Unilever start bouw cosmeticafabriek Cuba
bron: FoodPro Network
HAVANA - Unilever is begonnen met de bouw van een cosmeticafabriek ten westen van de Cubaanse hoofdstad Havana. De bouw van de zeep- en tandpastafabriek zal naar verwachting 35 miljoen dollar (31,4 miljoen euro) kosten.
De plannen voor de bouw werden al in januari bekendgemaakt, nadat de contracten waren getekend tijdens een Nederlandse handelsmissie naar Cuba.
Unilever was al eerder actief in Cuba. Het bedrijf verliet het land echter in 2012 na een conflict over wie het grootste belang in de joint venture (met Suchel SA) zou mogen hebben. Nu Unilever een belang van 60 procent krijgt, is het bedrijf bereid terug te keren. De overige 40 procent zal in handen van het Cubaanse Suchel SA zijn.
Met de fabriek hoopt Cuba import te reduceren en nieuwe banen te creëren. De fabriek zal naar verwachting in 2018 operationeel zijn.
Laatste nieuws
-
19 jun Meli investeert in honingfabriek
-
19 jun Verspilling Nederlandse vleeswaren bedrijven rond de 2,6%
-
19 jun Duitse bedrijven halen Nutri-Score van hun verpakkingen
-
19 jun Enrico Food moderniseert en groeit met ERP van Aptean
-
18 jun Veel bakkers voegen broodverbeteraars toe
-
18 jun Delhaize boekt meer winst
-
18 jun Tesco test nieuwe AI assistent
-
18 jun Clarebout bouwt nieuwe fabriek in China
-
18 jun Wat is het verschil tussen glutenvrij en glutenbevattende granen?
-
18 jun Hoe ziet de voedingsindustrie eruit in Duitsland?
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan