Sligro noteert omzetgroei van 5,4 procent. Emté moet opnieuw omzetverlies incasseren
bron: FoodPro Network
VEGHEL – Supermarktformule Emté heeft in 2016 opnieuw omzetverlies genoteerd. Op vergelijkbare basis daalden de verkopen van de supermarktformulie van Sligro met 1,6 procent, aldus het concern.
Redelijk laatste kwartaal
Wat wel positief is dat de supermarktorganisatie een redelijk vierde kwartaal draaide. Daar bleef het identieke omzetverlies beperkt tot 0,1 procent.
Sligro
De totale foodretailactiviteiten van Sligro kenden in 2016 een omzetdaling van 1,7 procent naar €827 miljoen, tegenover €841 miljoen een jaar eerder. Wel was hier juist sprake van een slecht vierde kwartaal met een 5 procent lagere omzet dan in 2015. Bij de berekening van de cijfers heeft Sligro week 53 buiten beschouwing gelaten.
Goed jaar voor groothandels
De groothandels van Sligro kenden wel een goed jaar. De omzet groeide met 8,6 procent van €1,829 miljard naar €1,986 miljard. De autonomen omzetgroei van de groothandels van Sligro kwam uit op 3,3 procent.
In totaal behaalde Sligro Food Group in 2016 een omzet van €2,813 miljard. Een toename van 5,4 procent ten opzichte van een jaar eerder.
Laatste nieuws
-
19 jun Meli investeert in honingfabriek
-
19 jun Verspilling Nederlandse vleeswaren bedrijven rond de 2,6%
-
19 jun Duitse bedrijven halen Nutri-Score van hun verpakkingen
-
19 jun Enrico Food moderniseert en groeit met ERP van Aptean
-
18 jun Veel bakkers voegen broodverbeteraars toe
-
18 jun Delhaize boekt meer winst
-
18 jun Tesco test nieuwe AI assistent
-
18 jun Clarebout bouwt nieuwe fabriek in China
-
18 jun Wat is het verschil tussen glutenvrij en glutenbevattende granen?
-
18 jun Hoe ziet de voedingsindustrie eruit in Duitsland?
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan