Wessanen daagt foodstart-ups uit tot duurzame innovatie
bron: FoodPro Network
AMSTERDAM - Wessanen wil kleine voedingsbedrijven helpen om hun ideeën voor duurzame innovatie waar te maken. Daarom lanceert het voedingsbedrijf samen met partners Triodos Bank en ImpactHub de ‘Organic food against climate change.’
Het doel van het initiatief is om kleine ondernemingen ‘met een positieve impact op het wereldwijde voedselsysteem’ te ondersteunen. De ‘Organic food against climate change’ richt zich met name op bedrijven in de voedingsindustrie in Nederland.
“Nederland broeit volop, als het aankomt op duurzame innovatie in de foodwereld. Er zijn ontzettend veel ondernemers met waardevolle ideeën voor verbetering. Wij willen ons vermogen om hen te helpen benutten, zodat zij écht het verschil kunnen maken”, aldus manager marketing en duurzaamheid Klaus Arntz.
Wessanen wil kleine voedingsbedrijven betrekken om samen de uitdagingen van het mondiale voedselsysteem en de bijbehorende klimaatimpact aan te pakken.
Het bedrijf met het meest veelbelovende idee krijgt €10.000 plus een extra begeleidingsuren én toegang tot een breed netwerk van experts.
Geïnteresseerde bedrijven kunnen zich vanaf 17 februari inschrijven op de website van Wessanen
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan