Dutch Bakery koopt producent van croissants
bron: FoodPro Network
WAALWIJK - Dutch Bakery neemt samen met investeringsmaatschappij Standard Investment het bedrijf PB Bake Off over. PB Bake off is met name bekend van zijn bladerdeegproducten.
Financiële details zijn niet bekendgemaakt. Het is al de derde overname in twee jaar tijd die Dutch Bakery doet.
"Met deze overname krijgen we de beschikking over belangrijke extra productiecapaciteit, bijvoorbeeld op de croissantlijn van PB Bake Off, waar 140 miljoen croissants per jaar op kunnen worden gebakken. Hetzelfde geldt voor de nieuwe diepvriesfaciliteit", aldus directeur Rob Verhoef van Dutch Bakery.
Dutch Bakery nam eerder (in 2015) onder andere de thuisbakdivisie van Bakkersland over. Het bedrijf is in Nederland momenteel marktleider op het gebied van afbakbrood en broodsnacks.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan