Training: Etiketteren van Levensmiddelen
bron: FoodPro Network
KAATSHEUVEL - Ingrediënten, voedingswaarden, allergie-informatie en voedingsclaims zijn zeer essentiële zaken bij de informatie-overdracht van de foodproducent naar de consument. Daarom geldt voor etikettering van levensmiddelen een strikte wet- en regelgeving. Het doel hiervan is te garanderen dat bij de etikettering van levensmiddelen correcte informatie wordt verstrekt en dat foutieve of voor de consument slecht begrijpelijke informatie wordt vermeden.
Volgens de Verordening 1169/2011 Voedselinformatieverstrekking, moeten alle verpakkingen en labels voldoen aan de wetgeving.
Doel
In de training Etiketteren van Levensmiddelen leert u op zelfstandige wijze etiketten en productinformatie op te stellen of te beoordelen.
Inhoud
- Aanleiding etikettering
- Het opstellen van een etiket dat voldoet aan alle wettelijke eisen
- Voedingswaarden en allergenen
- Etiketteren volgens de wetgeving
- Zowel de nationale als de nieuwe verordening voedselinformatie (EG 1169/2011) zullen worden besproken
- Oefenen in de praktijk
Programma
U krijgt informatie over de achtergronden van etikettering. Uit de presentatie komt duidelijk naar voren hoe het precies werkt met zaken als KWID, voedingswaarden, declaratie vande referentie-inname en allergenen. Net als oefeningen uit de praktijk en de meest gemaakte fouten.
Vragenronde
De trainer behandelt enkele door de cursist aangedragen praktijkvraagstukken.
(minimaal 1 week voor de training gewenste onderwerpen mailen naar FoodCampus@ktba.com)
Kosten
€ 425,00
Locatie
FoodCampus trainingscentrum Kaatsheuvel of incompany (bij deelname minimaal 3 personen van één bedrijf)
Tijden
09:00 – 12:00 uur (ochtendprogramma)
12:00 – 12:30 uur (lunch aangeboden door KTBA)
12:30 – 15:00 uur (middagprogramma)
15:00 – sluiting, gratis toegang Efteling (Alleen bij training gevolgd in FoodCampus trainingscentrum Kaatsheuvel.) (bij in-company tijden in overleg)
Beschikbare data
23-02-2017
27-04-2017
15-09-2017
30-10-2017
Direct inschrijven
Klik hier om u direct in te schrijven
Incompany
Meer over incompany mogelijkheden
Laatste nieuws
-
14 sep Delhaize lanceert nieuwe foodservice winkels
-
14 sep FrieslandCampina vergroot productiecapaciteit boterfabriek
-
14 sep Nestlé investeert in Nescafé fabriek
-
11 sep Ingrediënten en expertise voor de ontwikkeling van toekomstgerichte voeding & voedingssupplementen
-
11 sep Tesco wil tien vestigingen openen in Ierland
-
11 sep Beyond Meat introduceert plantaardige ontbijtworstjes in de Verenigde Staten
-
11 sep 7 tips voor betere Food & Beverage inkoopprocedures
-
10 sep Cosun rekent op kwart minder suikerbieten
-
10 sep Meer klanten en meer omzet voor Jumbo
-
10 sep PepsiCo investeert meer dan 200 miljoen euro in chipsfabriek in Veurne
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan