Bavaria komt met Radler-ijsje met alcohol
bron: FoodPro Network
LIESHOUT - Bavaria komt als eerste grote bierbrouwer ter wereld met het Radler-ijsje met alcohol. Bavaria Radler Ice Lemon 2.0% is alleen voor consumenten boven de 18 jaar en later verkrijgbaar in de supermarkt.
Het idee is afkomstig uit het intern innovatieprogramma van Bavaria. Twee medewerkers pitchten het idee succesvol aan de directie. De twee medewerkers kregen groen licht om het ijsje daadwerkelijk te produceren en op de markt te brengen.
Het ijsje bestaat voor 98,3% uit Radler-bier en bevat alcohol. Door de toevoeging van een natuurlijke vezel blijven de alcohol en het koolzuur in het ijsje behouden. Eén Radler-ijsje bevat slechts 26 kilocalorieën.
Het ijsje zal deze zomer op diverse festivals verkrijgbaar zijn. Te beginnen dit weekend tijdens het festival Wish Outdoor in Beek en Donk.
Laatste nieuws
-
13 mrt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
13 mrt Mondelez bespaart op advertentiekosten door AI
-
13 mrt Yeastup start met productie voor industrie
-
13 mrt Tien Cargill-fabrieken in Nederland draaien nu op groene stroom
-
12 mrt Ferm Food neemt Deense productielocatie van Orkla over
-
12 mrt Groupe Bel breidt productiecapaciteit in Vietnam uit
-
12 mrt Supermarkten maken schapruimte vrij voor shakes en eiwitrepen
-
12 mrt La Lorraine investeert 100 miljoen euro in Amerikaanse fabriek
-
12 mrt Normec Foodcare introduceert de training Leveranciersaudit
-
11 mrt Solar Foods wil fabriek openen om productie te verhogen
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan