Supermarkten halen nog eens miljoenen eieren terug
bron: FoodPro Network
DEN HAAG - De afgelopen uren hebben Nederlandse supermarkten nog eens miljoenen eieren weggehaald. De supermarkten garanderen hun klanten dat er deze morgen geen eieren die besmet zijn met fipronil meer in de schappen liggen.
Vanaf morgen liggen alleen nog schone eieren in de schappen’, aldus directeur René Roorda van het Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL) donderdagavond. ‘Het is een flinke klus, want we moeten nog miljoenen eieren van de schappen halen. Dat gebeurt vanavond nog.’ De supermarkten balen ervan dat het zo lang heeft geduurd. ‘Tijdens het crisisoverleg hebben we gisteren ook maximale snelheid geëist, zodat er zo snel mogelijk duidelijkheid is voor de consument. Ik ben blij dat we die duidelijkheid vandaag hebben gekregen’, aldus Roorda,
De actie van de supermarkten volgt op de vrijgave door de NVWA van een lijst met testresultaten, waaruit blijkt dat eieren van 138 bedrijven fipronil bevatten.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan