Walmart vraagt patent aan voor vliegende winkel
bron: FoodPro Network
BENTONVILLE - De Amerikaanse supermarktgigant Walmart heeft een wel heel bijzonder patent aangevraagd. Walmart heeft een patent aangevraagd voor een vliegende winkel, die met hulp van drones bestellingen kan leveren bij klanten.
In het patent is te zien hoe een grote opslagcabine onder een zeppelin wordt gehangen. De zeppelin die enkele honderden meters hoog kan vliegen zou van afstand en automatisch bestuurd kunnen worden. Vervolgens worden bestellingen met de hulp van drones naar de grond gebracht, aldus persbureau Bloomberg.
Last mile
De zeppelin is een nieuwe poging van Walmart om de zogenaamde 'last mile' van online bestellingen goedkoper te maken. Over het algemeen is dit het duurste aspect van het online bestellen en aan huis bezorgen. Walmart is inmiddels ook begonnen met een test waarin winkelmedewerkers van Walmart de boodschappen afgeven op weg naar huis.
Laatste nieuws
-
23 okt Ruim 1,5 miljoen Nederlanders kiezen bij ontbijt voor biologische producten
-
23 okt Royal A-ware gaat samenwerken met Edeka
-
23 okt Nederland produceerde 984.000 ton kaas
-
23 okt Digitaal innoveren voor een groenere, duurzame toekomst in de voedings- en drankensector
-
22 okt Lichte omzetdaling voor Acomo
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Staking bij Barilla
-
22 okt ABN AMRO ziet kansen in voedingsexport naar Duitsland
-
22 okt Nestlé biedt met nieuwe technieken inzage in productieprocessen
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan